40 KVA DİZEL JENERATÖR FİYATLARI BURADA, resim 1
  • 40 KVA DİZEL JENERATÖR FİYATLARI BURADA, resim 2
  • 40 KVA DİZEL JENERATÖR FİYATLARI BURADA, resim 3
  • 40 KVA DİZEL JENERATÖR FİYATLARI BURADA, resim 4

40 KVA DİZEL JENERATÖR FİYATLARI BURADA

Güçlü, sağlam ve yüksek performanslı PRD serisi, uzun yıllar boyu güvenle kullanılır. Pensa jeneratör grupları en zor şartlarda gücünüze güç katar
stokta var
13.490 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Fuat TURANOĞLU
  • Telefon numarası: +90 (216) 312-69-99
  • +90 (553) 008-64-04
  • MSN: fuat@pensajenerator.com
  • Skype: pensajenerator@outlook.com
  • Adres: Esenkent Mah. Cahit Zarifoğlu Cad. No:20/A, Ümraniye, İstanbul, 34776, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

AYNI GÜN İÇİNDE SERVİS GARANTİ GÜVENCESİ İLE YANINIZDA

https://i.hizliresim.com/29M710.png<br/>

Jeneratörün Özellikleri

Regülasyon: Regülasyon, giriş gerilimindeki değişimlerin kontrol edilmesidir. Türkiye şartlarında şebeke gerilimindeki değişim -20 ile +15 arasında değişmektedir. KGK’lardan beklenen çıkış gerilimini +– yüzde 1 hata payı ile düzenlemesidir.

Gerilim Kararlılığı: Gerilim kararlılığı, çıkış geriliminin değişen şartlar altında sabit kalmasının sağlanmasıdır.

Yüke Karşı Regülasyon: Çıkışa bağlanan yüklerdeki değişime rağmen çıkış geriliminin sabit kalmasının sağlanmasıdır. KGK lardan beklenen hata payının +– yüzde 1 den ufak değerlerde olmasıdır.

Ani Yüke Karşı Regülasyon: Çıkış yükünün ani değişimi, şebeke geriliminin kesilmesi ve gelmesi hallerinde çıkışta olacak değişimin +-yüzde 10’dan küçük olması hedeflenir. Frekans Kararlılığı: Çıkış yükünün ani değişimi, şebeke geriliminin kesilmesi ve gelmesi hallerinde çıkışta olacak değişimin +-yüzde 10’dan küçük olması hedeflenir.

Aşırı Yük ve Kısa Devre Koruması: Çıkışta oluşabilecek aşırı yüklenme ve kısa devrelere karşı KGK’ nın kendini koruması, arızalanmaması ve çalışmayı sürdürmesi gerekmektedir. Yüzde 150 aşırı yükte KGK’ nın gerilim regülasyonun da en az 1 dakika süreyle çalışabilmesi ve hata durumu ortadan kalktığında herhangi bir operasyona gerek kalmadan çalışmasını sürdürmesi beklenir.

Toplam Harmonik Distorsiyon (THD): THD, çıkış geriliminde oluşan harmoniklerin bir ölçüsüdür. Bu harmonikler radyo, telsiz gibi frekans bağımlı cihazların çalışmasını etkileyebilir. Bu yüzden bu değerlerin lineer yükte yüzde 3’ten, nonlineer yüklerde ise yüzde 5 ten küçük olması istenir. Modern KGK larda PWM ( Darbe Genişlik Modülasyonu ) kullanılarak harmoniklerin değeri azaltılmaktadır.

Yüksek Verim: Her cihazda olduğu gibi KGK’larda da enerji kayıpları oluşur. Önemli olan bu kaybın düşük tutulmasıdır. Dolayısıyla yüksek verimli cihazlar tercih edilmelidir. Akü: Kesintisiz Güç Kaynağı’nda gücün sürekliliğini sağlamak için aküler kullanılmaktadır.

Ürün/Hizmet Spesifikasyonları
Sipariş bilgileri
  • Fiyat: 13.490 TL
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Dizel jeneratörler
Oluşturma tarihi: 21.06.2017 03:29
Düzenleme tarihi: 16.02.2018 23:26